Adet bilgisi vermemistim tkrar yazdım. arkadan sürtünmeli 3. Günde hap içtim.

Adet bilgisi vermemistim tkrar yazdım. arkadan sürtünmeli 3. Günde hap içtim.Belime damlamıştı içe temas yok düşünüyoruz.Adet günümden 7 gün önce 3 günlük çok az kanama oldu.Üstüne görme midir?7 hafta geçti belirti gösterdiğimi düşünmüyorum okuduklarımdan.1-2gün mide bulantım oldu ama üşüttüm diye düşünüyorum çünkü soğuk alacağım ortam olmuştu.O dışında göğüste hassasiyet,kusma,kasık ağrısı vs yok

Tahlil.com Cevabı : Adet görmeye devam ediyorsanız hamilelik ihtimali yok demektir. Adetinizde gecikme olursa o zaman hamilelik testi yaptırabilirsiniz. Adet düzensizliği yaşıyor iseniz bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.