Adetim uzun zamandır gecikiyor ve akıntım oldu. Ne yapmam gerekir?

Merhaba ben 25 ocakta regl oldum ve bugune kadar bir daha regl olmadım gecen hafta ve bu hafta olmak şartıyla iki tane predictor gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı. 25 şubatta kahverengi akıntım oldu ve şimdi beyaz akıntım devam ediyo yoğun şekilde. Yapmam gereken nedir yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir problem olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..