12 martta tahlil yaptım sonucu 14.63 çıktı. 18 martta tekrardan yaptırdığım tahlilde ise sonuç 37,99 çıktı acaba hamilemiyim..

12 martta tahlil yaptım sonucu 14.63 çıktı. 18 martta tekrardan yaptırdığım tahlilde ise sonuç 37,99 çıktı acaba hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Gebelik denilebilmesi için Beta HCG artışı biraz düşük görünüyor, birkaç gün sonra tekrarlayın en az 2 kat artması gereklidir..