Adetim tam 11 gün gecikti halen yok dün akşam idrar testi yaptım evde hamile olduğum çıktı yani çift çizgi tekrar bu sabah ilk idrarımla yaptım negatif

merhaba ; adet'im tam 11 gün gecikti halen yok dün akşam idrar testi yaotım evde hamile olduğum çıktı yani çift çizgi tekrar bu sabah ilk idrarımla yaptım testi ama tek çizgi çıktı bu seferde hamile olmadıgımı gösterdi anlayamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG çalışılmasını öneririz..