Adetımden 15gun öncesınde mide hafıf mide bulantılarım oluyo du. Basımda donuyo du. Adetım 9 gun gec

Adetımden 15gun öncesınde mide hafıf mide bulantılarım oluyo du. Basımda donuyo du. Adetım 9 gun gectı sonrasında hasta oldum. Ve bulantı hayla devam edıyo. Basımda da hafıf agrı var. Adetım 6gunluk gecikmesınde evfe ıdrar testı yapmıstım negatıf cıkmıstı. Ksık agrım hıc gıtmedı. Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası normal adet kanamasının yaşanmış olması gebelik riskinin ortadan kaltığını gösterir. Şikayetleriniz başka nedenlere bağlı olabilir. Bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.