Adetime 4gun var idrar testi yaptim negativ.ama midem bulaniyo ve karnimin sag tarafi daha sert ve parmamla bastirinca agriyo,

slm.evliyim ve esimle 3aydir korunmuyoruz.15 ve 16.06 da adetim 2gun cok az geldi normalde 5 6 gun surer,temmuzda hic adet gormedim ve bu ay adetime 4gun var idrar testi yaptim negativ.ama midem bulaniyo ve karnimin sag tarafi daha sert ve parmamla bastirinca agriyo,goguslerim hassas,gazimda var cok

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik konusunda takıntı yaptı iseniz bu tür şikayetleriniz olabilir, testiniz negatif ise  ve adet olmaz iseniz 1 hafta sonra tekrarlamanızı öneririz..

b********* :

Reglim gecikti beta hcg yaptirdim sonuc 12.6 hamilemiyim.simdiden tesekrler

Cevap:

Değeriniz gebelik diyebilmek için çok düşük, 3-4 gün sonra testi tekrarlayın..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.