Adetimin nisanın 4ünde olması gerekiyordu fakat nisanın 6sında sevgilimle ilişkiye girdik içime girmedi içime zevk suyuda akmadı.

 Adetimin nisanın 4ünde olması gerekiyordu fakat nisanın 6sında sevgilimle ilişkiye girdik içime girmedi içime zevk suyuda akmadı ama dışarıya boşaldıktan sonra içime soktu acaba hamile miyim? başında sperm kalmışmıdır? hala adet olmadım ve karnım ağrıyor sıcak su koydum hala olmadım fikrimiz nedir

Tahlil.com Cevabı : Sizin hesabınıza göre adet döneminizde 6 günlük gecikme olmuş en iyisi bir test alarak gebelik var mı yok mu bakabilirsiniz.