Kızaran yerler nokta nokta kanıyodu neden olabilir?

vajinamda kaşıntı vardı sirkeli suyla temizledim ve trosyd kullandım geçmedi doktaor zolax tek kullanımlık hap ve zalaın krem verdi ben bugun sirkeli suyla temizlerken pamukta kan gördüm baktığımda kızaran yerler nokta nokta kanıyodu neden olabilir

Tahlil.com Cevabı : Sirkeli su asidik yapıya sahip olduğundan ciltte tahriş yapmıştır. Kanamalar bundan kaynaklıdır. Bebekler için kullanılan yara pomat yada kremlerinden( pişik kremleri değil) kullanabilirsiniz.