cok az kahve tonlarnda saniyelik bi kanama oldu kotu birsey anlamina mi geliyor?

Hocam ayin 17 sinde hamile oldugumu ogrendim suan tahmini 4-5 haftalik hamileyim ama bugun ani kalkma sonucu cok az kahve tonlarnda saniyelik bi kanama oldu kotu birsey anlamina mi geliyor

Tahlil.com Cevabı : Yerleşme kanaması dediğimiz olaydır bu. Bir süre dinlenmeniz gerekmektedir. Ancak kanama kırmızıya dönerse ve yoğunlaşırsa doktorunuz ile irtibata geçmeniz gerekir.