Ailecek 4 kişi yeni nesil geniş kapsamlı york testi yaptırmak istiyoruz.Mardinde yaşıyoruz

Ailecek 4 kişi yeni nesil geniş kapsamlı york testi yaptırmak istiyoruz mardinde yaşıyoruz en yakın nerede ve indirimli olarak kişi başı kaç liradan bu testi yattırabiliriz ilginize şimdiden teşekkür ederiz kalın sağlıcakla?

Tahlil.com Cevabı : Bu test gıda intolerans testidir.4 kişilik bir aile için ise maaliyeti yüksek olabilir.Size önerimiz varsa şikayetleriniz öncelikle Mardin de bir dahiliye uzmanına başvurmanız onun önerileri doğrultusunda haraket etmenizdir.