Eşimin troid hormonu yüksek çıkıyor. Hamileliğe engelmidir. Normal Olarak Kişiye Bir zararı varmıdır.

Eşimin troid hormonu yüksek çıkıyor. Hamileliğe engelmidir. Normal Olarak Kişiye Bir zararı varmıdır. Nasıl bir tedavi izlemeliyiz.

Tahlil.com Cevabı : Evet bu durum gebe kalmayı engelleyebilir.Bir endokrinoloji uzmanı kontrolünde tedavi olmanızı öneririz.Bir hastalık olduğundan her hastalık gibikişiye de zarar verecektir.