1.5 yıllık evliyim jinekolojiye gittim pko olduğumu söylediler.hamile kalmak için beni başka bir hastaneye yönlendirdiler

1.5 yıllık evliyim jinekolojiye gittim pko olduğumu söylediler.hamile kalmak için beni başka bir hastaneye yönlendirdiler ben de randevu almak için siteye girdim ama hangi doktora gideceğimi bilemiyorum gebe polinikliğimi yoksa aile planlaması mı

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum veya endokrinoloji doktorlarına gidebilirsiniz.