Akciger rontgeninde 2ufak leke cikti

Slm arkdasim rahat nefes alamama sikayetyle gogus hast.gitti kuf mantari alerjisi buna bagli olarakta astim oldugunu ogrendi Akciger rontgeninde 2ufak leke cikti Dr veremden duphelendiklerini soyledi arkadasim yikildi temel saglik durumu iyi bu lekeler esittir verem mi demektir degilse baska nedir?

Tahlil.com Cevabı : Veremden şüphelenildi ise daha farklı testler yapılacaktır, bunun dışında onlarca neden olabilir, enfeksiyonlar bunların başında gelir..