Şüpheli ilişkimden 12 gün sonra kanda gebelik negatif çıktı

merhabalar şüpheli ilişkmden 12 gün sonra kanda gebelik negatif çktı ve yaptırdğım gün adet gecikmemin 9uncu günüydü ertesi gün adet oldm. stresten gecikmiş olabilrmi ultrasonda kese fln görünmedi ama şmdi hamilelik ihtimalim ortadan kalktımı tekrar test yaptrmama gerek varmı teşekkiur ederım.

Tahlil.com Cevabı : %99  oranında hamilelik yotur, ancak istiyorsanız bir kez daha test yapabilirsiniz..