ALT ve AST seviyelerim en son yaptırdığım testlerde yükselmiş

İyi günler, Hepatit A aşısı oldum ve Hepatit B'ye de bağışıklık kazanmışım Normalde 16-18 seviyelerinde seyreden ALT ve ASC seviyelerim en son yaptırdığım testlerde yükselmiş görünüyor. ALT 44, AST ise 67. GGT ise normal (22) seviyesinde. Bu artışı nasıl yorumlamalı acaba?

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST yüksekliği için bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalısınız. AST,ALT yüksekliği ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.http://tahlil.com/alt-yuksekligi-nedir-alt-yuksekligi-nedenleri