Ameliyattan sonra yaşam kalitesi nasıl olur ve neler yapmamız gerekiyor ?

merhaba hocam. halam 40 yaşında 4.evre mide kanseri. lenflerine sıçramıştı kemoterapi ile yok oldu. haftaya ameliyat olacak ve midesi alınacak. fakat ciğerine sıçramış olmasından korkuluyor. ameliyattan sonra yaşam kalitesi nasıl olur ve neler yapmamız gerekiyor ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun. Bu konuda her hasta farklı bir tablo gösterebilir. Bu konuda en doğru yorumu ve tavsiyeleri ancak sizi takip eden doktorunuz yapabilir.