Gün içerisinde sınava hazırlandığım için çok oturuyorum ondan olabilir mi ?

3 gündür sol göğüsüm ağrıyor bügünde yanıyor gibi. Sağ kolum ağrıdı önce sonra sol kolum . Gün içerisinde sınava hazırlandığım için çok oturuyorum ondan olabilir mi ? Önem birşey olabilir mi?hangi bölüme gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Oturmakla ağrı olmaz. Şikayetleriniz geçmezse bir dahiliye uzmanına muayene olabilirsiniz.