Anti HCV HCV 2.74 cıktı aynı gün 3 saat arayla verdim 2.45 daha sonra 2 .35 ve en son bugün 2.09 sürekli oran düşüyor

 Anti HCV HCV 2.74 cıktı aynı gün 3 saat arayla verdim 2.45 daha sonra 2 .35 ve en son bugün 2.09 sürekli oran düşüyor bunun sebebi nedir yalncı pazitiflik olur mu

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta çıkan değerler pozitif.Normalin üstünde değerler.Düşmesinin bir anlamı yok.Doktorunuz gerek görürse doğrulama testi ile sonucu teyid edebilir.