Antidepresan paxil kullanıyorum 10 kilo aldım doktor şekerine ve troid değerlerine baktır demişti sonuçlarım ektedir şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarınızı inceledik.Hepsi normal.Ancak kilo almanıza kullandığınız ilaç sebep olabilir.Hemen her 4 Paxil kullanandan birinde 5 kg  ve üzeri  kilo alımı gözlenebilmektedir.Düzenli egzersiz yapmanını, bol bol yürümenizi öneririz.Günlük 8000 eğer mümkünse 10000 ve üstü adım size çok faydalı olacaktır.Sağlıklı günler dileriz.