Arkadan sürtünmeli ilişki yaşadım.İçe boşalma olmadı.Onda iççamaşırı vardı.Belime damla geldi hemen sildik.

25 gün önce Arkadan sürtünmeli ilişki yaşadım.İçe boşalma olmadı.Onda iççamaşırı vardı.Belime damla geldi hemen sildik.3.gün ertesi gün hapı aldım.11 gün sonra(adet tarihinden 7 gün önce)kanamam oldu ama çok azdı 3,5 gün sürdü Normalde 4-5 gün sürer ve bu sefer bir günde bir ped şeklinde ilerledi.Üstüne görmedeböyle oluyormuş sanırım2 gündür maydonoz suyu içiyorum.Risk var mıdır?Bilgi verirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme, adet kanamasından çok daha farklıdır. Adetinizi erken görmüş olabilirsiniz. Vajina içine sperm girişi olmadığından eminseniz hamilelik olasılığınız yok demektir.