Geçen ay adeti bir hafta gecikti, bu ay ise gününde oldu sizce hamile olabilir mi?

Merhaba Hocam Geçen Ay Kız Arkadaşımla Sürtünerek İlişkiye Girdik Benim Üzerimde Pantolun Vardı Onda İse Çorap Ve İç Çamasırı Pantolum Islanmıstı Ve Geçen Ay Adeti Bi Hafta Geçikti, Bu Ay ise Gününde Oldu Sizce Hamile Olabilirmi? :S

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimali yok.

x******** :

Kız Arkadaşımla Sürtünerek İlişkiye Girdik Ben Kendı Üzerime Boşaldım Sonra Islak Mendil İle Menileri Sİldim 5-10 Dk Sonra İç Çamaşırı Üzerinden Arkasına Sürttüm Nemlilik Vardı Sürttükden Sonrada Islak Mendil İle Kız Arkadasımın Arkasını Ve Vajinasının Etrafını Sildim Adetde Oldu Hamile olabilir mi

Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.