Kız arkadaşımla adetinin 2. gününde birlikte olduk ve ben içine boşaldım?

Kız arkadaşımla adetinin 2. gününde birlikte olduk ve ben içine boşaldım. Fakat daha sonra gidip doğum kontrol hapı alıp içirdim. Sonraki gün ise kız arkadaşım adetinin kesildiğini söyledi hamile kalma riski var mıdır normalde 1 hafta sürüyor adeti

Tahlil.com Cevabı : Regl döneminde hamilelik çok düşük ihtimal.