ayın 14 ünde karnına sancı girdi lavoboya gittim ve kahverengi kan geldi ertesini gün yine aynı şekil ama lekelenme şeklinde ve gece uyandığımda pembe bi lekele

Merhaba ben bu ayın 14 ünde karnına sancı girdi lavoboya gittim ve kahverengi kan geldi ertesini gün yine aynı şekil ama lekelenme şeklinde ve gece uyandığımda pembe bi lekelenme olmuş sabah uyamdığımda yine kahverengi lekelenme lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda olucaktır.