Ele bulasan sperm yada zevk suyu tisorte silindikten sonra vajinaya degerse gebelik olurmu?

Ele bulasan sperm yada zevk suyu tisorte silindikten sonra vajinaya degerse gebelik olur mu? Adetim gecikti ama her zaman duzensiz ve bu ay 3 antibiyotik kullandim risk var midir?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebelik oluşmaz. Adet düzensizliği için  kadın doğum uzmanına görünebilirsiniz.