Bana HIV fobisi tanısı koyuldu.HIV a yakalanmış olabilir miyim?

Merhabalar bende hiv fobisi tanısı kontu ve bununla ilgili tedavi goruyordum ama bu surece bir bayan bana kendi eli ile Masturbasyon yaptı ve ben o kanının eline boşaldım bu sekilde hiv bulaş riski varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde HIV yönünden bulaş riski bulunmamaktadır.

n************** :

Elinde virus bulunması durumunda socuc degişirmi