Supheli cinseli iliskimin 27.gununde Bursa Sehir Hastanesinde Hiv testi oldum. E-nabiz'da Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)=0,22 gozukuyor. Sizce guvenilir mi?

Supheli cinseli iliskimin 27.gununde Bursa Sehir Hastanesinde Hiv testi oldum. E-nabiz'da Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)=0,22 gozukuyor. Sizce guvenilir mi? Devlet hastanelerinde bildiğim kadarıyla 4.nesil test kullanıyorla. 27 gün sonuç için yeterli olur mu? Pandemi nedeniye su anda hastaneye gidemiyorum eğer gitmem gerekiyorsa ne zaman hastaneye gitmeliyim? Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.
Testi uygun zamanda yaptırmışsınız.Devlet hastaneleri son derece güvenilir laboratuvar kitleri kullanmaktadır.Testinizi Devlet hastanesinde yaptırmanız da mantıklı.
Test sonucunuz negatif, 27 gün de sonuç için yeterli.
Şu aşamda bir hastaneye başvurmanıza gerek bulunmuyor.
İyi günler dileriz.