Başımın ağrısıyla ilgili şikayetimi söylemiştim. Yaklaşık 3 aydır bu ağrıyı çekiyorum.

Dün başımın ağrısıyla ilgili şikayetimi söylemiştim. Yaklaşık 3 aydır bu ağrıyı çekiyorum. Burnumdan çok az da olsa kan parçacıkları geliyor sildiğimde, bazen kuru bazen de ıslak olarak. Daha önce de böyle bi durum vardı ama önemsememiştim. Tavsiyeniz ne yönde, ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Nöroloji bölüme tahlil ve muayene amacıyla başvurunuz