sürekli yaz-kış grip oluyorum 2 gün iyiysem 5 gün kötü oluyorum.. sürekli ateşim çıkıyor halsizleşiyorum

 Hocam iyi günler ben sürekli yaz-kış grip oluyorum 2 gün iyiysem 5 gün kötü oluyorum.. sürekli ateşim çıkıyor halsizleşiyorum bide durduğum yerde hastalanıyorum..kulağımın tam alt hizasında baya büyük bi beze var, bogazlarımda sürekli şişiyor..yorumunuz nedir..şimdiden tşk.ederm

Tahlil.com Cevabı : Bu rahatsızlıklıklarınızın araştırılması için tanı amaçlı tahlillere ve muayeneye ihtiyaç olacaktır.Bir kulak burun boğaz uzmanına başvurmanız en doğru yaklaşım olacaktır.