Ben adet düzensizliği yasiyorum adetim.18 gün gecti 4 gün once kadin dogum hastanesine gittim

Ben adet düzensizliği yasiyorum adetim.18 gün gecti 4 gün once kadin dogum hastanesine gittim. Tarlusal 5 mg verdiler gunde 2 kez sabah aksam kullaniyorum. Hamile olma ihtimali olan insanlara veriyorlar mi bu haptan. Henüz adet olmadim karnimda ve belimde agri var ama halen adet gormedim. Bunun icin hangi bölüme gitmem gerek. Bilgi verirseniz sevinirim. Iyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna başvurup gerekli muayeneden sonra belirlenen tahlilleri yaptırmanızda ve tedavi olmanızda yarar var.