Ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkim oldu yalnız sadece temas girip çıkmalı birşey değil

Ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkim oldu yalnız sadece temas girip çıkmalı birşey değil sıvı oldu ama dışarıya boşalmıştı. Ben korktuğum için ella kullandım yaklaşık 4 gün sonra afet günümde adet oldum. Yinede hamile olabilirmiyim? Böyle bi ihtimal varmı? Gelecek ay olan adetimi bekliyorum ama akıntım var bana lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme yoluyla girilen ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. Normal adet zamanınızda adet olduysanız hamilelik ihtimali yok diyebiliriz, korkmanıza gerek yoktur.