Merhaba ben 22 yaşındayım ve 1 buçuk senedir evliyim evlendikten sonra adetleri bozuldu

Merhaba ben 22 yaşındayım ve 1 buçuk senedir evliyim evlendikten sonra adetleri bozuldu ve hiç korunmadimiz halde hamile olamıyorum test yaptıktan sonra polikistik tespit Etiler ilaç kullandım pek faydasını göremedim adetleri halen düzensiz bir kaç gündür kahverengi akıntım oluyor test yaptı

Tahlil.com Cevabı : Polikistik over hastalarında hamilelik şansı diğer kişilere göre daha düşüktür, biraz baklamaniz ve düzenli olarak doktor kontrolünde olmanız gereklidir..