Ben normalde kısmen düzenli adet goren biriyim ortalama 25 günde bir ve uzun sürer 7-8 gün civarı. Yaklaşık 45 gün oncesinde erkek arkadaşımla korunmasız bir il

Hocam merhabalar. Ben normalde kısmen düzenli adet goren biriyim ortalama 25 günde bir ve uzun sürer 7-8 gün civarı. Yaklaşık 45 gün oncesinde erkek arkadaşımla korunmasız bir ilişki yaşadık, kendisi boşalma olmadığını söylüyor fakat zevk suyu geldi. O günden beri hala adet göremedim bi iki hafta önce 3 tane gebelik testi yaptım hepsi negatif fakat hala göremiyorum. Ve bütün hamilelik belirtileri varmış gibi hissediyorum karında şişme surekli yemeklerden sonra mide bulantısı koku hassasiyeti vesaire. Bunlar psikolojik mi bilmiyorum fakat kayit allinacak diye kan testi de yaptiramadim. 2 hafta oncede 2 gun suren beyaz yumuta aki kivaminda bi akintim vardı okadar. Sizce ne yapmalıyım testler doğru mudur yardimci olursaniz cok sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Kan testi idrar testine göre daha güvenilir ve kesine yakın bir sonuç verebilir. Bu tarz ilişkilerden sonra saydığınız belirtiler strese bağlı veya psikolojik olarak da görülebilir. Yine de bir kan testi sonucunuzu görmeden yorum yapmak zordur. Adet görmemeye devam ederseniz bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.