Ben tip 1 diyabetliyim insülin antikorum 18 çıktı ve diyabetim regüle olmuyo bununla beraber ciddi bir halsizliğim ve iştahsızlığım başladı çözümü nedir?

 Ben tip 1 diyabetliyim insülin antikorum 18 çıktı ve diyabetim regüle olmuyo bununla beraber ciddi bir halsizliğim ve iştahsızlığım başladı çözümü nedir ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : İnsülin antikoru kullandığınız insülini değiştirmekle, özellikle yeni jenerasyon insülinlere geçmekle düşebilir, en azından etkinliğini kaybedebilir.