Ben tüp bebek tedavisi 5.gün transferi yapıldı 13. günde kanda 436 16. günde 4939 ve tek kese görüldü. Nasıl sorun olur?

Ben tüp bebek tedavisi 5.gün transferi yapıldı 13. günde kanda 436 16. günde 4939 ve tek kese görüldü doktor çoğul gebelik ama iyi değil dedi tek kese olduğu için 10. gün sonra bir daha bakacaklar kese diğer kese gözükmezse nasıl sorun olur

Tahlil.com Cevabı : Bu sorularınıza doktorunuzun cevapvermesi daha doğrudur, tetkik ve muayene sonuçlarını önemlidir..