Benim son adet tarihim 11.03.2014. Periyotlarım 28 gün. 22.03.2014 te eşimle bir ilişki yaşadım?

Benim son adet tarihim 11.03.2014. Periyotlarım 28 gün. 22.03.2014 te eşimle bir ilişki yasadim ( Adetimin 11. Gunu). Vajene pen*s girişi vardi fakat basalma olmadı. Dısari bosalma söz konusuydu. Zevk suyu teması olmuş olabilir ki hamilelik olasılığı nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.