Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım?

Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ve ben bakireyim ilişkiden 10 gün sonra kan testi ve muayene oldum gebelik yok dedi ve adet olmak için ilaç verdi doktor fakat hala olmadım ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu 3 gün gecikti sizce gebe riskim var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha beklemenizi, adetiniz gecikmeye devam ederse gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Her şey netleşecektir.