Benim total testeronum 0,1-0,75 olması gerekirken 1,21 acaba bir sorun olurmu?

 Benim total testeronum 0,1-0,75 olması gerekirken 1,21 acaba bir sorun olurmu doktorum önemli değil dedi ama yinede danışmak istedim teşşekküredrim

Tahlil.com Cevabı : vücudunda kıllanma yoksa ve diğer hormonların normalse sıkıntı çıkmaz