Hamilemiyim ? Beta HCG:4

Adet düzensizliğim var geçen yıl adet gördüm bu sene geçen ay 15 - 25 arası zayıflama çayı içtim 15-25 arası adet gördüm 4 temmuzda 1 kez korunmasız ilişki sonrası kan testi yaptırdım sonucu anlayamadm

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG tahlil sonucunuza göre hamile değilsiniz. Beta HCG değeriniz 4 çıkmış. Bu değer negatif bir değer. Hamilelik yok.
6 ve üstü değerlerde hamilelik şüphesi duyulabilir. Ancak bu sonuçta bu tür bir şüphe bulunmuyor.