Bir ay önce nişanlımla korunmadan ilişkiye girdik ama içime boşalmadı ben ilişkiden 4 gün sonra ertesi gün hapı kullandım

Bir ay önce nişanlımla korunmadan ilişkiye girdik ama içime boşalmadı ben ilişkiden 4 gün sonra ertesi gün hapı kullandım daha bir hafta sonra 3 günlük bir kanamam oldu ve ilişkiden 3 hafta sonra gebelik testi yaptim 3 tane hepside negatif çıktı ama adetim geçikti sizce bunun başka bir şeyle alakası olabilir mi yoksa hamilelik midir ?

Tahlil.com Cevabı : Şüpheli bir ilişki sonrası adet görmezseniz hamilelik ihtimalini düşündürür ve test yapmanızı öneririz. Belirttiğiniz ilişki sonrası 3 gün süren adet kanaması olmuşsa, gecikme de olsa hamilelik ihtimali ortadan kalkmış demektir.