Bir olay yaşadık ve biraz adet gecikmesi var. Adet gecikmesi olması kesin hamilelik yok demek mi?

Bir olay yaşadık ve biraz adet gecikmesi var. Adet fazla gecikmedi pazar günü yani 35. Gün oldu. normalde 32 günde bekliyorduk. Normal adetten bir farkı yokmuş.Adet gecikmesi olması kesin hamilelik yok demek mi?

Tahlil.com Cevabı :

Gecikmeli de olsa normal regl kanaması gördüyseniz hamilelik ihtimali ortadan kalkar.