Boğazımda bir kuruluk yutkunsamda gecmeyen bogazıma ayna karsında baktıgımda küçük dilim dilime kadar şişmiş batışyr ne yapmalyım

Sayın hocam ben astım hastasıyım uzun süredir faranjıtım var dün aksam biraz üşütmeyle birlikte bir kaç adette sigara içtim bu sabah uyandığımda boğazımda bir kuruluk yutkunsamda gecmeyen bogazıma ayna karsında baktıgımda küçük dilim dilime kadar şişmiş batışyr ne yapmalyım gargra iyi gelirmi

Tahlil.com Cevabı : Bir kulak burun boğaz uzmanına muayene olmalısınız.