Bundan iki ay kadar önce erkek arkadaşımla ilişki yaşadım. İlişkiden sonra normal regl tarihinden bir hafta sonra birkaç gün hafif süren bir kanamam oldu.

Hocam lütfen cevap verirseniz çok sevinirim. Bundan iki ay kadar önce erkek arkadaşımla ilişki yaşadım. İlişkiden sonra normal regl tarihinden bir hafta sonra birkaç gün hafif süren bir kanamam oldu. Gecikmeden sonra idrar ve kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı. Bu ay neredeyse hiç regl belirtisi yaşamadım ve yine normal regl tarihinden bir hafta sonra kanama yaşadım. Ama diş ağrısı, şişlik,mide bulantısı,baş dönmesi sıkıntısı yaşıyorum. Üstelik zaman zaman ağzımda metalik bir tat var. Regl olan birinin hamile olması mümkün değil deniyor ama bunlar bu gördüklerim hamilelik belirtisi. Gerçekten hamile olabilir miyim lütfen yardım edin.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası düzenli veya düzensiz bir çok kez normal adet kanaması gören birinin gebelik riski ortadan kalkmış oluyor. Bu durumda ade düzensizliği başka nednelere bağlı olabilir. Bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.