CA-125 (S) SONUÇ: 18.5 ref:<35- U/ml CA-15-3(S) SONUÇ: 2.3 ref:<30- U/ml. Tahlil sırasında idrara sıkışık idim. Sonucu etkilemiş midir?

Tetkik için kan verdiğimde (nodüllü haşimatoyum) 50 mg eutroyx tiroid ilacı almıştım ve 2 litre su içmiştim idrara sıkışık idim. Tahlilimin sonucunu etkilemiş midir. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Saygılarımla alfa feto protein test i(A SONUÇ: 1.37 ref: <9- ng/ml CA-125 (S) SONUÇ: 18.5 ref:<35- U/ml CA-15-3(S) SONUÇ: 2.3 ref:<30- U/ml CA-19-9 SONUÇ: 8.94 ref:<37- U/ml Karsinoembriyonik SONUÇ: 2.23 ref:<5 ng/ml

Tahlil.com Cevabı : Hayır sonucu etkilemez, sorun görünmüyor..