Herhangi bir sıkıntı yok hormon testi yapıldı CA-125 = 20.64 CA-15-3 = 13.77. Ne düşünüyorsunuz?

Yumurtalıklarımda 4 cm kist bulundu sadece ağrılı adet şikayeti ile gittim düzenimde herhangi bir sıkıntı yok hormon testi yapıldı CA-125 = 20.64 CA-15-3 = 13.77 CA-19-9= 9.15 renkli utrasonla birlikte kanser değilsin denildi . bu sonuçlara göre kıstımın cıns nedir çikolata kisti olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Çikolata kisti olsaydı size bu konuda bilgi verilirdi, doktorunuzla konuşmanızı öneririz..

i************ :

Bhcg değerin 2198 cikti 4 haftalik hamileyim ikiz olma olasiligi var mi

Cevap:

Ultrasonografi ile karar verilmelidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.