cinsel organlarımız birbirine değdi fakat ondan bi boşalma olmadı sadece sertleşme oldu

16 yaşındayım (sevgilimde) Sevgilimle öpüştük baya öpüştük ayakta sonra sarılırken ve öperken doğal olarak cinsel organlarımız birbirine değdi fakat ondan bi boşalma olmadı sadece sertleşme oldu bunları yaşamadan öncede soğuk bir betonda oturmuştuk ama eve geldiğimde tuvaletimi yaptığımda peçetede bir yaranın kanaması şeklinde az bi kan geldi sizce neden oldu hamilelik riskim var mı veya üşüttüğüm için mi oldu detaylı bir bilgi verirseniz gerçekten sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yaşadıysanız tahrişten kaynaklı kan olabilir onun dışında korkulacak bir durum yok. Vajina içine sperm girişi, yani boşalma olmadıysa hamilelik ihtimali yoktur.