Doktor hala gebelik olabilir diyor test ypmalımıyım

son adet tarihimden 10 gün sonra tekrar kanamam başladı 8 gün oldu hala kanama devam ediyor mensim kadar yoğun değil 3 gün önce doktor usgde:rahim duvarı kalın ve corpus luteum görünüyor gebelik olabilir dedi 2defa kan testi yaptırdım negatif çıktı doktor hala gebelik olabilir diyor test ypmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : Beklemekten başka yapabilecek birşey yoktur, zaten kontrol edildiğinde belli olacaktır..