Doktorum 3 hafta 4 gunluk hamıle olduqumu söyledi ama tereddütteyim tabi sizce doqrumu

merhaba ben 19 yasındayım.deqerlerimde ilkinde 3,2 çıktı ikinci deqerimde 17.6 doktorum 3 hafta 4 gunluk hamıle olduqumu söyledi ama tereddütteyim tabi sizce doqrumu

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz kesin birşey söylemek için çok düşük , takip edilmesi ve 5. haftada kesenin görüntülenmesi gereklidir..