Doktorum tarafindan hepatit b olabilecegim

SGPT (alt) 170 SGOT (ast) 51 HBS AG (kart test) : pozitif 5263,9 Merhaba ben mesut 30yadindayim yaptirmis oldugum genel kontrolde bu sonuc cikmis ve doktorum tarafindan hepatit b olabilecegim soylenmistir suan biraz panik oldum tahlilimi yorumlayabilirmisiniz cvp icin simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : evet olabilirsiniz.. Ancak bunu söyleyebilmek için daha farklı testlerin yapılması gereklidir.. Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..