İdrar testi yaptım ve pozitif çıktı.Kan testinde beta-hcg parametre adı kadın(siklus) sonuç 409,90 mlU/ml çıktı

18/03/2013 te idrar testi yaptım ve pozitif çıktı 19/03/2013 tarihinde de yaptırdığım kan testinde beta-hcg parametre adı kadın(siklus) sonuç 409,90 mlU/ml çıktı değerlere baktığımda yaklaşık 3 haftalık çıkıyor ama doktor olmadığı için aldığım laboratuvar sonucu ne demek istiyor?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olduğunuz anlaşılıyor.Henüz bir kaç haftalık bir hamileliği işaret ediyor sonuç.