Hocam ben polikistikover hastasıyım adetlerim önceden ayda 2 kez olurdu şimdi 2 3 ayda bir oluyor diane 35 kullanıyorum

Hocam ben polikistikover hastasıyım adetlerim önceden ayda 2 kez olurdu şimdi 2 3 ayda bir oluyor diane 35 kullanıyorum en son kasım 18de adet oldum diane 4gün sonra bitecek 8 gün ara vercem o arada olurmuyum adet ağrım var adet sancısı çekiyorum şuan doktorum kullanmaya devam et diyor dianeyi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda endokrinoloji bölümünde takiplerinizi sürdürmenizi öneririz.